120 kursiyere sertifika


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2020
Geçerli Tarih: 05 Haziran 2020, 07:38
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=8212


 Sorgun ilçesine bağlı Bahadın beldesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda başarılı olan kursiyerlere, düzenlenen törenle sertifika verildi.
 Belediye Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Bahadın Belediye Başkanı Yurtseven Özdemir, üç farklı kategoride düzenlenen kursları tamamlayan kursiyerler için, tören düzenlendiğini ifade ederek “Sorgun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz tarafından beldemizde diksiyon, sürü yönetimi ve aşçı çırağı dallarında kurslar açıldı ve bu kurslara toplam 120 öğrencimiz katıldı. Kursları başarıyla tamamlayan bu öğrencilerimize bu gün düzenlenen törenle sertifikalarını verdik. Kursiyerlerimizin HEM kurslarında yaptıkları el emeği göz nuru işleri, gururla izliyoruz. Bizler yaşadığımız yeri, evi, çevreyi, ülkeyi ne kadar yaşanabilir yaparsak, o kadar mutlu oluruz” dedi.
 Törene Kaymakam  Bahadır Güneş, Bahadın Belediye Başkanı Yurtseven Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serdar Okcu, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, İlçe Müftüsü Mustafa Kayış, İlçe Tarım Orman Müdürü Yusuf Canbolat kursiyerler ve aileleri katıldı