Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETEMİZE ZİYARETLER

GAZETEMİZE ZİYARETLER

Tarih 13 Ocak 2022, 12:33 Editör sorgun selam

devam

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY’A TEŞEKKÜR
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, gazetemizi unutmayarak günün anlam ve önemini belirten tebrik mesajı ve çiçek göndermeyi ihmal etmedi. Sorgun Medya Gazetesi olarak, bizlerde Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay beye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
YEREL BASIN BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü nedeniyle gazetemize kutlama ziyaretleri 2’inci günde de devam etti. Gazetemizi ziyaret eden İyi Parti Sorgun İlçe Başkanı Fatih Sungur, basın mensuplarının hangi zor şartlar altında görev yaptıklarını çok iyi bildiklerini, bu yüzden yerel basının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek “Gazetecilik; fedakârlık ve sorumluluk isteyen, en zor şartlarda yapılan önemli ve kutsal bir meslektir. Sadece ulusal değil, yerelde de, yöneticilerin faaliyetlerini icra ederken dikkatli ve sorumlu davranmaya iten ana güç hür ve tarafsız olan basındır. Halkın haber alma bilgisine doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesine özgür basın, demokratik bir şekilde katkı sağlar. Şartlar ne olursa olsun çalışma ortamlarının zorluklarına can, mal güvenliklerini riske atarak görevlerini en güzel bir şekilde yerine getirmeye çalışan gazetecilerin; halkı, doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. Bu vesile ile toplumsal ve milli sorumluluğunu yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim” dedi.
BAŞKAN KOÇER’DEN ZİYARET
BBP Sorgun İlçe Başkanı Fatih Koçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti. Koçer yaptığı ziyarette şu açıklamaları bulundu. Koçer “Sıklıkla bir araya geldiğimiz, bir anlamda siyasetçilerin mesai ve yol arkadaşları sayılabilecek gazeteci kardeşlerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutluyor, rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'yla birlikte kaybettiğimiz İsmail Güneş kardeşimiz başta olmak üzere görevlerini yerine getirirken hayatlarını kaybeden tüm meslek mensuplarını rahmetle anıyorum." Dedi
TÜRK KIZILAYINDAN ZİYARET
Türk Kızılay Sorgun İlçe Başkanı Ali Ateşer ve Kızılay Gönüllüleri gazetemizi ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar. Gazetemizin ortakları kısa bir sohbet yapan Başkan Ateşer, bir ilde, bir ilçede yerel basının çok önemli olduğunu, sadece ulusalda değil, yerelde de, yöneticileri, faaliyetlerini icra ederken dikkatli ve sorumlu davranmaya iten ana gücün hür ve tarafsız olan basın olduğunun altını çizdi. Daha sonra Türk Kızılay Sorgun İlçe Başkanı Ali Ateşer, günün anısını gazetemizin ortaklarını plaket takdim etti.
BASIN BİZİM TEK GÜCÜMÜZ
Sorgun Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir’e, Sorgun Engelliler Umut Derneği Spor Kulübü Başkanı Zeynep Ertal Altınkuyu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günün nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler. Başkan Özdemir, ilçemizde tarafsız ve ilkeli yayın hayatını sürdüren gazetecilerin çok önemli görev yürüttüklerini dile getirerek “Şartlar ne olursa olsun çalışma ortamlarınızın zorluklarına rağmen can, mal güvenliklerinizi riske atarak görevlerinizi en güzel şekilde yerine getirmeye çalışmanız, halkı, doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirmeye çalışma konusundaki çabanız hiç kuşkusuz takdire şayan. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim”dedi.
TEĞMEN ÖZGÜR AKYEL’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Sorgun Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Özgür Akyel’de, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günün nedeniyle gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. Gazetemizin ortaklarından Durali Doğan, Şahin Özmen, Rasim Doğan ve Halit Yılmaz ise yapılan ziyaretlerden duyduklarını memnuniyeti ifade ederek, “Bizleri böylesi anlamlı bir günde unutmayarak ziyaret eden, telefon ve sosyal medya hesabı üzerinden günümüzü herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz”dediler.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

2022 ÇİĞDEMLİ'NİN YILI OLACAK

2022 ÇİĞDEMLİ'NİN YILI OLACAK devam

KARA TREN KAZA YAPTI

KARA TREN KAZA YAPTI devam
HAYAT ÇOK PAHALI22 Haziran 2022

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN