Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR

GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR

Tarih 11 Ocak 2022, 11:34 Editör sorgun selam

devam

Adalet ve Kalkınma Partisi Sorgun İlçe Teşkilatı gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Kılıç, beraberinde Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü, İlçe Kadın Kolları Başkanı İsminaz Altan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Enes Telli, Sorgun Belediye Meclis Üyesi Kasım Faruk Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri bulundu. Kılıç, "İlçemizde görev yapan siz değerli basın mensuplarının gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi. Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur ise "Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla, toplumu doğru bilgilendirmek için özveriyle görev yapan siz değerli Sorgun basınımız başta olmak üzere tüm meslektaşlarınızın gününü kutluyorum." dedi
Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü ziyarette "Kamu hizmetleri ve toplumun gelişim süreçleri ile ilgili dinamiklerin, normatif değerlerin, sosyal, sportif ve kültürel çalışmaların kitlelerle paylaşılması, kurumlarla toplum arasındaki iletişim ve etkileşimin basın yoluyla gerçekleştirilmesi için zaman mefhumu gözetmeden kamu adına emek sarfederek görev ifa eden başta ilimiz gazetecileri olmak üzere tüm gazetecilerin "Çalışan Gazeteciler Gününü" kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim." dedi.
“MESAİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞAN GAZETELİCELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM” Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun İlçe Yönetiminden Tahir Demirel, Cem Cansever ve Hakan İnceoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ettiler.
İlçe yönetim kurulu üyesi Tahir Demirel, "Gazetecilerimiz toplum adına çok önemli bir kamu hizmeti yürütmektedirler. Bugün ülkemizin güçlü demokrasisine, tarafsız, özgür ve ilkeli basınımızın katkısı çok büyüktür. Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık ilkesini gözeterek ve kişilik haklarına saygı içerisinde bulundurarak önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstenerek mesai gözetmeksizin çalışarak milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Bu nedenle toplumumuzun gelişimesi ve kalkınması sürecin de, basın çalışanlarımızın desteği ile bu sürec daha hızlı olacaktır. Basınımıza düşen iş bu ilkeler içinde bağımsız, özgür ve ilkesiz haber yapmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin sorunlarına değinen, gerek yerel, gerekse uluslararası işler yapan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, başarılı, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür geçirmenizi dilerim." dedi.
YENİDEN REFAH PARTİSİ BAŞKANI ÇELİK'TEN ZİYARET
Yeniden Refah Partisi Sorgun İlçe Başkanı Hasan Çelik gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Çelik, yerelde çalışmanın zorluklarından bahsederek "Bu mesleği icra ederek kamuoyunun aydınlanmasında büyük rol oynuyorsunuz. Sorgun'da faaliyet gösteren tüm gazetecilerimizin gününü kutluyor, başarılar diliyorum." dedi. Çelik ziyaretinde gazetemizin ortaklarına ayrı ayrı günün anısına Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın "Davam" adlı kitabını hediye etti.
Gazetemizin ortaklarından Durali Doğan, Şahin Özmen, Rasim Doğan ve Halit Yılmaz ise yapılan ziyaretlerden duyduklarını memnuniyeti ifade ederek, "Doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla, sizlerin desteğiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerek gazetemize gelerek bizleri bizzat ziyaret eden, telefon ve sosyal medya üzerinden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ayrıca günümüzü unutmayarak bizlere telefon edip çiçek gönderen Sorgun Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir, Sorgun Engelliler Umut Derneği Spor Kulübü Zeynep Ertal Altunkuyu Sorgun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Kaplan, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan ve İyi Parti Sorgun İlçe Başkanı Fatih Sungur'a teşekkür ediyoruz. ” ifadelerini kullandılar.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

2022 ÇİĞDEMLİ'NİN YILI OLACAK

2022 ÇİĞDEMLİ'NİN YILI OLACAK devam

KARA TREN KAZA YAPTI

KARA TREN KAZA YAPTI devam
HAYAT ÇOK PAHALI22 Haziran 2022

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?




Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN