Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
İş insanlarına anlattı

İş insanlarına anlattı

Tarih 06 Şubat 2020, 07:41 Editör sorgun selam

devamı

 Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, kısa bir süre önce Yozgat kamuyu ile paylaştığı ihtisaslaşan üniversiteyi ve ihtisas alanı olan “Endüstriyel Kenevir”i bu kez İstanbul’da Yozgatlı iş insanlarına anlattı.
 İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Konferans salonunda gerçekleştirilen İş insanların toplantısına katılan Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yükseköğretim Kurulu tarafından “Endüstriyel Kenevir” alanında Bölgesel Kalkınma Odaklı İhtisaslaşma Projesi kapsamına seçilen üniversiteyi anlattı.
 Toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul Yozgatlılara Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve ekibini kenevir alanında gerçekleştirdiği başarıdan ötürü tebrik etti.
 Yılmaz, Yozgat’ın gelişimi adına üniversitenin ortaya koyacağı vizyonun önemine işaret ederek, Endüstriyel Kenevir alanındaki ihtisaslaşma ile şehrin önemli kazanınlar sağlayacağını ifade etti.
 Daha sonra kürsüye gelen Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kadaradağ da sunum eşliğinde gerçekleştirdiği konuşmasında endüstriyel kenevir alanındaki ihtisaslaşmanın detayları hakkında katılımcılara önemli bilgiler aktardı.
 Daha önce de iş insanları ile gerçekleştirdiği toplantıda üniversiteyi tanıtan ve bu anlamda Yozgatlı iş insanlarının üniversite ile bağlantı kurması adına adımları bulunan Karadağ’ın sunumunu iş insanları ilgili ile izledi.
 Karadağ, endüstriyel kenevirin yatırım noktasında önemli bir hammadde olduğuna dikkat çekerek, iş adamlarına kazanımlarını aktardı.
 Karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden toplantı verimli bir ortamda gerçekleşti.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Son yolculuğuna uğurlandı

Son yolculuğuna uğurlandı devamı

Teşekkürle ödüllendirildi

Teşekkürle ödüllendirildi devamı
Sağ Gösterip Sol Vurmak09 Temmuz 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN