Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Genel sekreterler Sorgun'da buluştu

Genel sekreterler Sorgun'da buluştu

Tarih 05 Aralık 2019, 08:18 Editör sorgun selam

devamı

 Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun vizyoner bakış açısı doğrultusunda akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren oda ve borsaların üyelerine sunduğu hizmetlerin geliştirilmesi, üye odaklı çalışmaların ve üye memnuniyetinin artırılmasının hedeflendiği sistem kapsamında çeşitli dönemlerde akredite olan oda ve borsaların genel sekreterleri Sorgun’da bir araya geldi.
 Toplantı hakkında açıklama yapan Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan; 2015 yılında akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunan odamızın üyelerine sunduğu hizmeti geliştirme amacıyla organize ettiğimiz toplantı kapsamında çevre il ve ilçelerdeki oda borsaların yapmış oldukları iyi uygulama örneklerini görerek hizmet kalitesi ve verimliliği artırmak olduğunu söyledi.
 TOBB Akreditasyon Müdürü Özge KARATEPE’nin de katıldığı toplantıda akredite olan oda ve borsaların denetimler sonrasında almış oldukları “iyi uygulama” konu başlıkları değerlendirildi. Stratejik plan, performans yönetimi ve öz değerlendirme konularının da ayrıca değinildi.
 Toplantı sonrasında, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Halkla İlişikler Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zekiye GENÇER tarafından toplantıya katılım gösteren oda borsa genel sekreterlerine “etkili iletişim ve beden dili” semineri verildi.
 Toplantıya katılım gösteren oda borsa listesi.
 Battal Çelik – Kırşehir TB, Ahmet Süha Bülbül- Develi TO, Ahmet Barış- Yerköy TSO, Akın Türkoğlu- Osmaniye TSO, Alaattin Çubuk- Çubuk TB, Veysel Etli, Yeliz Aydar- Ceyhan TB, Fatma Merve Gelep- Kırklareli TSO, Hayati Kıyak- Mucur TSO, Çağrı Kılıç -Boğazlıyan TSO, Mustafa Tunç- Alaca TSO, Erol Gençer – Sivas TSO, Serhat Ay – Sivas TSO, İnanç Ölmez – Polatlı TO, Ercan Giziroğlu - Kaman TSO, Halil Tüysüz- Karapınar TB, Yasin Karaca - Şefaatli TSO, Sezen Akyıldız Gürgen – Aliağa TO, Mustafa Murat Yılmaz- Aksaray TSO, Ramazan Etlik- Aksaray TB, Sinan Ardil – Tokat TSO, Ömer Faruk Önkuzu – Zile TB, İbrahim Tırpancı – ATO Sicil Müdürü, Fatih Arslan – Alaca Belediye Bşk.Yrd., Hasan Cinbaz – Amasya TSO, Funda Ertekin- Çorum TB, Özge Aksu Karatepe - TOBB, Başak Ayık - TOBB ve Sami Erdoğan – Sorgun TSO.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Son yolculuğuna uğurlandı

Son yolculuğuna uğurlandı devamı

Teşekkürle ödüllendirildi

Teşekkürle ödüllendirildi devamı
Sağ Gösterip Sol Vurmak09 Temmuz 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN