Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Bozok'ta devir teslim

Bozok'ta devir teslim

Tarih 07 Kasım 2019, 08:28 Editör sorgun selam

devamı

 Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı görevine Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sedat Şimşek atandı.
 Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın'ın uhdesinde bulunan İletişim Fakültesi Dekanlığı görevi, düzenlenen devir teslim töreni ile Prof. Dr. Sedat Şimşek'e teslim edildi
 İletişim Fakültesi Dekanlık binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın ve öğretim elemanları katıldı.
 Dekanlık devir teslimi öncesi konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, üniversitemizi marka bir üniversite hüviyetine kavuşturmak gibi hedeflerinin olduğunu belirterek üniversitenin fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulları ile her biriminin bu hedef doğrultusunda önemsediklerini dile getirdi. 
 İletişim Fakültesinin ilk kez bir iletişim kökenli öğretim üyesine emanet edildiğine dikkat çeken Karadağ, İletişim Fakültesi özelinde hem eğitim öğretim kalitesinin artırılması hem de akademik gelişim noktasında Prof. Dr. Sedat Şimşek'in deneyim ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini dile getirdi.
 Karadağ konuşmasının devamında şunları söyledi: "Göreve başlamanız ile birlikte kaliteli ve donanımlı olan akademik kadromuz sizlerin gayreti ile daha da artacak. Yozgat Bozok Üniversitesine gelmeniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Asli göreviniz olması dolayısıyla makamı gerçek sahibine teslim ediyoruz. İnşallah bugünden itibaren İletişim Fakültesi çok daha büyük ivme kazanarak hem eğitim öğretim açısından hem de akademik açıdan hak ettiği yerlere gelecektir.
 Dekanımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diler, başarılarının artarak devam etmesini temenni ederim."
 Uhdesinde bulunan İletişim Fakültesi Dekanlığı görevini Prof. Dr. Sedat Şimşek'e devreden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın, Dekan Prof. Dr. Şimşek'e yeni görevinde başarılar diledi.

Kendisine duyulan güvene layık olacağını belirten İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sedat Şimşek ise akademik-idari personel ve öğrenciler ile birlik ve beraberlik içinde İletişim Fakültesini bulunduğu yerden daha ileriye götürmek için çalışacaklarının altını çizdi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun devamı

Bu bayramda evdeyiz

Bu bayramda evdeyiz devamı
Büyük El Sanatı Ustası Mehmet Dişlioğlu14 Mayıs 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN