Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

İşgem'de sona gelindi

Tarih 29 Kasım 2018, 08:23 Editör sorgun selam

devamı

 Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen “Rekabetçi Sektörler Programı” altında uygulanan, proje sahipliğini Sorgun Belediyesi’nin yürüttüğü SORGUN İŞGEM (Sorgun İş Geliştirme Merkezi) Projesinin kapanış toplantısı 22.11.2018 tarihinde Sorgun Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
 Kapanış toplantısına Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, Avrupa Birliği Mali Programları Dairesi Başkanı Ahmet Alperen Sağkaya, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanlarından Ali Eser ve Mehmet Şahin, Sorgun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Yılgın, SORGUN İşgem Projesi Takım Lideri Dr. Theologos PROKOPIU, SORGUN İŞGEM projesi uzmanı Mehmet Çağlar Aydın, SORGUN İŞGEM yönetimi ve birçok davetli katıldı.
 Kapanış toplantısı öncesinde Sorgun Belediye Başkanı Murat GÜRBÜZ bakanlık ve firma yetkilileriyle proje üzerinde değerlendirme yaparak proje süresince katkı sağlayan yetkililere teşekkür ederek, plaket takdim etti.
 Yaptığı konuşmada SORGUN İŞGEM projesinin önemine değinen Ahmet Alperen SAĞKAYA, SORGUN İŞGEM’i bölgenin çehresini değiştirecek bir proje olarak gördüklerini, Sorgun’daki girişimciliğin geliştirilmesi ve arttırılması içinçok büyük bir fırsat olduğunu söyleyerek bu projenin başarılı bir şekilde uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
 Ahmet Alperen Sağkaya’nın yaptığı konuşmanın ardından SORGUN İŞGEM Projesi Takım Lideri Dr. Theologos PROKOPIU ve Uzman Mehmet Çağlar AYDIN’ın yaptıkları sunumda SORGUN İŞGEM projesinde başladıkları günden bugüne kadar yaşanan, gelişen süreçleri ve aktiviteleri anlatarakaynı zamanda daSORGUN İŞGEM girişimcileri hakkında bilgiler vererek projede kendilerinden hiçbir desteği esirgemeyen ve projenin başarılı bir şekilde uygulanmasında emeği geçenT.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na ve Sorgun Belediyesi yetkililerine teşekkür ederek sunumlarını bitirdiler.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Çayözü'nde muhtarlık seçimi yenilenecek

Çayözü'nde muhtarlık seçimi yenilenecek devamı

Öncelik yayanın

Öncelik yayanın devamı
Ozan Ahmet Yıldız'ın Ardından...09 Mayıs 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN