Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Vergi rekontmenleri ödüllendirildi

Vergi rekontmenleri ödüllendirildi

Tarih 02 Mart 2011, 18:34 Editör sorgun selam

2009 Yılı Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi rekortmenleri ile borcu olmayan belediyeler düzenlenen gecede ödüllendirildi.

          2009 Yılı Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi rekortmenleri ile borcu olmayan belediyeler düzenlenen gecede ödüllendirildi.
          25 Şubat Cuma günü saat 19:0’da Grand Eser Otel’de düzenlenen geceye Vali Necati Şentürk, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İnci Varinli, bazı kurum müdürleri, vergi rekortmenleri ile defterdarlık yöneticileri katıldı.
 Kurumlar Vergisi dalında sıralama, Yibitaş Çimento, Özel Şifa Hastanesi, Pınar Anadolu Et Entegre ve Süt ürünleri ve S.S. Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi şeklinde oldu. Gelir Vergisi dalında ise sıralama Yeminli Mali Müşavir Selahattin Şenliler, Sorgun Noteri Şeyma Güzey Çakır, Akdağmadeni Turan Eczanesi sahibi Turan Yavuz, Yozgat Sağlık Medikal sahibi Gülay Yavuz ve Boğazlıyan Base Metal sahibi İsa Güner şeklinde oldu.
 Vergi borcu olmayan belediyelerden ise Yozgat Belediyesi ile Saraykent Belediyesinin ödüllendirildiği gecede ücret gelirleri dalında da Zeki Sağlam ödül aldı.
 Kurumlar Vergisi dalında Yibitaş Çimento adına Zeki Sağlam ve Gelir Vergisi dalında Yeminli Mali Müşavir Selahattin Şenliler adına Denetçi Fatih Şenliler ile Yozgat Belediyesi adına Belediye Başkanı Yusuf Başer'e plaket ve hediyeleri Vali Necati Şentürk tarafından verildi.
 Vergi rekortmenlerinin ödüllerini veren Vali Necati Şentürk yaptığı konuşmada, “Burada vergi rekortmeni olarak ödül alan herkesi kutluyorum. Vergi Devletin gelişip büyümesinin yanı sıra sosyal adaletin sağlanması konusunda da en önemli araçlardan bir tanesidir” dedi. 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

Fiyat artışları belli oldu

Fiyat artışları belli oldu devamı

1 nisana kadar zam yok

1 nisana kadar zam yok devamı
Hani Sorgun'u Çok Seviyordunuz?24 Mayıs 2018

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN