Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

İstanbul Beyoğlu Etüt Merkezleri

Tarih 10 Eylül 2016, 09:18 Editör sorgun selam

İstanbul Beyoğlu Etüt Merkezleri

Öğrenciler için okul eğitimi yanında takviye olarak sağlanacak bir eğitim hizmeti günümüz eğitim ve öğretim şartları içerisinde gerekli görülmektedir. Derslerin pekiştirilmesi ve zorlanılan bölümlerin çözülmesi için verilen bu eğitimler, etüt merkezleri tarafından sağlanır. Anne ve babalar için, çocukları adına iyi bir etüt merkezi bulmak ve eğitimlerine bu anlamda katkı sağlamak çok önemlidirBeyoğlu Etüt merkezi, öğrencilerin zihinsel ve ruhsal gelişimleri için, kaliteli bir eğitim ve öğretim programı sunuyor.

 

             İyi bir etüt merkezinin tercih edilmesi ile öğrenciler temel derslerinde istediği başarıyı yakalayabilir. Çünkü her öğrenci ile bire bir ilgilenilmekte, zorlandıkları bölümler için daha sistematik bir ders çalışma yöntemi izlenmektedir. Ezberden uzak bir öğretim programının uygulanması sayesinde, kalıcı şekilde öğrenme durumu sağlanır. Öğrenciler sayısal ve sözel dersler için, farklı yöntemler ile çalıştırılır ve pratikler ile derslerin tamamı pekiştirilir.

 

            Beyoğlu Etüt merkezleri arayışında olan anne ve babalar, oldukça gelişmiş kurumlar sayesinde, onların geleceğe dair başarılı olabilmelerinde, temellerinin çok sağlam olmasını sağlayacaklardır. Çünkü bu eğitim kurumları içerisinde, sadece temel dersler değil, çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ve sosyalleşebilme fırsatı yakalayacakları aktiviteler de gerçekleştirilir. Grup çalışmaları, puzzle ve satranç gibi düşünmeye iten oyunlar ile birbirleri ile kaynaşma fırsatı yakalayacaklar, analitik düşünme becerisini kazanacaklardır.

 

            Danışmanlık hizmeti sayesinde, ders çalışmalarına engel olan fiziksel etkenlerin üzerine gitmeyi ve yenmeyi de öğreneceklerdir. Dersle alakalı ya da ders dışı ne problemleri olursa olsun, bununla başa çıkmalarında uzman bir ekip daima yardımcı olmak için hazır olacaktır. Öğretmen kadrosunda yer alan herkes, hem kendi branşında en iyi eğitimi almış hem de öğrencilerle yaklaşım konusunda deneyimli ve bilgi sahibi bireylerdir.

 

            Bir öğrencinin hangi yöntemler ile dersinden en yüksek verimi alabileceği konusunda eğitimler de sağlanır. Çünkü her öğrencinin ihtiyaçları ve anlama yöntemi farklıdır. Bunu keşfedebilmek ve bu anlamda her öğrenciyi yönlendirmek, sadece uzmanların başarabileceği bir konudur. Etüt merkezleri konusunda ön bilgi almak ve araştırma yapabilmek adına www.etutmerkezi.com sitesi incelenebilir. İyi bir meslek ve başarılı bir hayat seçimi için, temel eğitimin önemini çok iyi bilen kurumlar ile öğrenciler emin ellerde olacaktır.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tanıtımlar

ERGEN SORUNLARI UZMANI EMEL BAŞ

ERGEN SORUNLARI UZMANI EMEL BAŞ ERGEN SORUNLARI UZMANI EMEL BAŞ

Yangın Kapısı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yangın Kapısı Fiyatları Neye Göre Değişir? Yangın Kapısı Fiyatları Neye Göre Değişir?
Hani Sorgun'u Çok Seviyordunuz?24 Mayıs 2018

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN