Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

"Var ile yok olma mücadelesi"

Tarih 03 Eylül 2015, 14:36 Editör sorgun selam

devamı

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye’nin var ve yok olma mücadelesinin verileceği bir seçim olacağını söyledi.
  AK Parti Yozgat İl Teşkilatı tarafından Bilal Şahin Kültür Merkezinde düzenlenen İl Danışma Toplantısına katılan AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, 7 Haziran seçimlerinde Yozgat’ın AK Partiye büyük destek sağladığını belirterek, “Bizim Yozgat ile ilgili çok projelerimiz var. O kadar çok dersimize çalıştık ki kısmet olmadı. 2 ay içerisinde bazı şeyleri yapmaya çalıştık. Geçenlerde tüm birim müdürlerini bölge müdürlerini Yozgat’ta topladık. Çok iyi niyetlerle yapılan bir toplantıdır. Yozgat’a yapılacak projelerin altyapısını oluşturmak üzere yapılan bir toplantıdır. Bu toplantı oldukça verimli geçti ve o toplantı bir bütün halinde olan bir toplantıdır. Diğer yapılacak toplantıların başlangıcıdır, STK’lar ile iş adamlarıyla, halkımızla yapılan toplantıların başlangıcıdır. O toplantıda ne varsa üzerimize düşeni aldık” dedi.
  Yapılan toplantı sonrası diğer siyasi partilerin kendilerini ‘bizi niye çağırmadınız’ diye eleştirdiğine değinen Milletvekili Akgül, “İki dönem önce ben milletvekili iken Yozgat’ta herhangi bir yerde yapılacak bir yatırım olsa Mehmet Ekici MHP milletvekili idi hakkını yemeyelim gelirdi ve ‘ben de Yozgat milletvekiliyim bende işin içinde oluyum’ derdi. Allah aşkına siz dört yıldır şuanda MHP’nin Yozgat milletvekiliyim diyen şahsın yüzünü gördünüz mü, her hangi bir yere geldiğini gördünüz mü. Bu toplantı Yozgat ile ilgili toplantıdır herkesi bağlar, sadece AK Parti ile ilgili toplantı yapmadık, herkes gelmeliydi onlar da gelmeliydi neyin davetini bekliyorlar. Gazeteler bir hafta önce yazdı. Ben geldim onlar da gelmeliydi. Ama onların inanın insanların derdi ile bir ilgileri yok. Onların kimsenin derdi ile bir ilgileri yok. Laftan başka ürettikleri bir şey de yok hiç olmadı. Onların bir tek derdi var 50’yi 51 yapmak, 70’i 71 yapmaktır. Bu sebeple biz önümüzdeki seçimde gerekenden daha fazlasını yapacağız. Üzerimize düşenden daha fazlasını yapacağız. Yozgat üzerine düşeni hep yaptı  ama bu sefer diğer illere de örnek bir şekilde çalışma yapacağız” diye konuştu.
  1 Kasım Türkiye’nin var ile yok olma mücadelesinin verileceği bir gün olduğunu vurgulan Milletvekili Akgül, “Bunlar kumandaya bastığı anda PKK’yı Hortlatabiliyorlar. Bunlar kumandaya bastığında onları durdurabiliyorlar. Hangi vicdan, hangi Türk vatanseveri bunu yapabilir. Sanatçılar boy boy gösteriyor, ‘ben oyumu seve seve şu partiye verdim’ diye. Elbette özgürsün, verebilirsin de bu şehitlerimizin kanları, yavrularının durumu hiç mi vicdanını sızlatmıyor. Bunun için bizim seçimde iki kat üç kat çalışmamız lazım. Ben Yozgatlıyım, Yozgat sevdalısıyım. Ben özlük hakları için milletvekili olmadım, Yozgat’a hizmet için buradayız. Yozgat’a birlik ve beraberlik içinde bir şeyler yapmalıyız. Sizlerin eli kolu biz olmalıyız. Yozgat’ta dörtte dördü yapmak zorundayız. Yozgat 4 sıfır yaptığı gün AK Partinin kalesi olacak” ifadelerini kullandı.
  (ÖE-TB-Y
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

Partiler adaylarını seçim kuruluna sundu

Partiler adaylarını seçim kuruluna sundu devamı

Adaylar tamam

Adaylar tamam devamı
Kararsız Seçmeni İkna Eden Kazanacak21 Mart 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN