Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım

Tarih 18 Mart 2015, 18:21 Editör sorgun selam

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım

Aşırı zayıflık özellikle 12 – 25 yaş arası genç bayanlarda ortaya çıkan bir yeme bozukluğudur. Ama son dönemlerde bu hastalıktan her geçen gün daha fazla delikanlı ve genç erkeğin de etkilendiği görülmektedir. Bu hastalığa yakalananlar aşırı şişman olduklarını ve bu nedenle kilo vermeleri gerektiğini düşünürler. Kilo vermeye diyetle başlayarak kendilerini olaya sürekli daha fazla kaptırırlar. Günlük yaşamlarının ana konusu yemektir ve giderek normal bir yaşam sürdüremez hale gelirler. Çok kısa bir sürede aç kalarak kilo kaybederler (ilk 2-3 ay içerisinde başlangıç kilolarının ortalama % 20’sini). Çoğunca kendileri bilerek kusmaya iterler veya kilo vermeyi arttırmak için müshil ilacı veya vücuttaki su oranını düşüren ilaçlar kullanmaya da başlarlar. Aşırı zayıflık ölümle sonuçlanabilecek ciddi bir hastalıktır.

Bu hastalığın nedenleri biz insanlar kadar farklı ve çeşitlidir. Toplumsal, ailevi veya ruhsal faktörler bir rol oynayabilirler. Büyümekten duyulan korku, ailevi sorunlar, toplum bunu “şık” olarak kabul ettiğinden dolayı doğan zayıf olma isteği, hayal kırıklığı veya kayıplar bu nedenlerden sadece birkaçı fakat çoğunca hastalanan kişi bile bu nedenlerin farkında değildir. Hastalığın birden fazla nedeni de olabilir.

Sonuçlardan pek çoğu regl döneminin atlaması, kabızlık, titreme, kas zayıflaması, kalbin yavaşlaması, kasık ağrıları ya da konsantrasyon bozukluğu gibi sağlık açısındandır. Ruhsal hasarları da azımsanacak gibi değildir, tam tersine bu sonuçları atlatmak için uzun süre savaşmak ve çok güçlü olmak gerekir.

Çok fazla olumsuzluğa neden olan zayıflıktan nasıl kurtulup kilo alınabilir? Bu sorunun cevabını bombax vermektedir. Bu iran iksiri  o ulaşmanız gereken kiloya gelmenize yardımcı olacaktır. Hayal ettiğiniz fizik bombax kilo aldırıcı sayesinde artık hayal olarak kalmayacak. Alın ve kullanın. Ürün siparişi için http://www.bombax.org/ 'u ziyaret edebilirsiniz.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sağlık

Obezite hastalarına kilo verme eğitimi

Obezite hastalarına kilo verme eğitimi devamı

İçeceğinizi kendiniz yapın

İçeceğinizi kendiniz yapın devamı
Sorgun Şehit Aileleri Derneği Varolsun11 Temmuz 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN