Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Kahve Ve Tarot Falı

Tarih 25 Şubat 2015, 16:25 Editör sorgun selam

Kahve Ve Tarot Falı

Geçmişten günümüze insanlar, geleceği ile ilgili bir şeyler öğrenmeyi isterler. Geçmiş dönemlerde bu meraklarını yıldızlara bakarak ya da farklı şekillerde gidermeye çalışırlardı. Daha sonra çeşitli fallar aracılığı ile insanlar geleceği hakkında bilgi edinmeye çalışmaya başladı. Bilinmeyen her zaman dikkat çeker, bu yüzden de insanlar çeşitli yollarla geleceğini öğrenmek ister.  

İnsanların geleceği hakkında bilgi edindiği yollardan biri kahve falıdır. Uzun yıllardan beri insanlar eşi, dostu ile kahve içtikten sonra kapatarak kahve falı baktırmaktadırlar.  

Kahvenin telvesinde oluşan şekillere yorumlar yapılarak bakılan kahve falı, gelecekler ile ilgili bazı işaretler aranır. Ancak son zamanlarda insanlar başkalarına ihtiyaç duymadan kendi fallarına bakmak isteyebilirler. Kahve falı hakkında internetten yardım alabilmektedir.            

Gelecek hakkında bilgi alınabilen yollardan bir diğeri de tarot falıdır. Tarot falı, kahve falının aksine herkes tarafından bakılamamaktadır, daha zor bakılan bir faldır. Tarot falı, kartları ile bakılır ve içinde bulunulan zaman dilimini esas alır. Her kartın ayrı bir anlamı vardır ve ona göre yorumlar yapılır. Tarot falı ile ilgileniyorsanız www.burclar.net gibi sitelerden yardım alabilirsiniz.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Yetkili sendika oldu

Yetkili sendika oldu devamı

Okullar eylem planı hazırlayacak

Okullar eylem planı hazırlayacak devamı
Sorgun'a belediye başkanı yapmazlar20 Eylül 2018

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN