Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Soruna Başmüdür el koydu

Soruna Başmüdür el koydu

Tarih 21 Temmuz 2012, 18:57 Editör sorgun selam

Devamı

 Gazetemizin “Sorgun’da ağır giden posta hizmetlerini eleştiren “ haberi üzerine Yozgat PTT Başmüdürü Mustafa Beşli gazetemizi ziyaret ederek “Sorgun’daki Posta dağıtım sorununu” en kısa zamanda çözme sözü verdi.
 Gazetemiz Selam’ın 18 Temmuz 2012 tarihli sayısında manşetten yayınladığımız “Kaplum bağa Hızında Posta” başlıklı haberimiz Sorgun halkı tarafından takdirle karşılanmıştı.
         Haberde “Sorgun PTT Şubesinde posta dağıtım hizmetlerinin zamanında yerine getirilmediği, mektup , fatura, çeşitli bildirim evrakının günlerce sonra, hatta 15 günü geçen bir sürede yerine ulaştırılmasının Sorgun halkının tepkisine neden olduğu” dile getirilmiş ve sorunun yetkililerce çözülmesi gerektiği vurgulanmıştı.
 Yayınımıza duyarlı yaklaşan Yozgat PTT Başmüdürü Mustafa Beşli beraberinde Sorgun PTT Müdürü Vedat İçöz’le birlikte gazetemizi ziyaret etti. Beşli, sorunun çözümü hakkında gazetemiz sahibi Durali Doğan’a bilgi verdi.
 Yozgat PTT Başmüdürü Beşli “Posta dağıtımındaki gecikmelerin personel yetersizliğinden kaynaklandığını, en geç 2 ay içerisinde sorunu ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yapacağını” belirterek şunları söyledi: “Haber üzerine Sorgun Kaymakamı Sayın Levent Kılıç bey beni aradı. Sorunun nedenlerini sayın Kaymakamımıza da izah ettim. Personel yetersizliğinden dağıtım aksıyor. Buna tepki gösteren halkımıza hak veriyorum. Sorunu sorumlu gazetecilik anlayışı ile dile getirdiğinizi için sizlere de teşekkür ediyorum. Sorgun halkı müsterih olsun. İlk etapta Yozgat’5’ini Sorgun’a vereceğim.”
 Başmüdür Beşli ““Sorgun’ daki Posta dağıtım sorununu” en geç iki ay içerisinde çözme sözü de verdi.
 Gazetemiz sahibi Durali Doğan’ da “PTT Başmüdürü Mustafa Beşli ve Sorgun PTT Müdürü Vedat İçöz’e haber konusu soruna duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederek “Yozgat’tan gönderilen bir mektubun en az 10- 15 gün sonra ellerine ulaştığını, il dışından gönderilen davetiyelerin çok geç geldiğini, bu durumda mağdur olan vatandaşlar olduğunu” belirterek “Umarım posta dağıtımındaki bu gecikmeler giderilir, gazeteci olarak bir daha haber yapma durumunda kalmayız.” dedi.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sorgun

"Engelsiz bir yaşam temin etmek hepimizin görevi"

devamı

Sorgun'un gurur tablosu 2

Sorgun'un gurur tablosu 2 devamı
HAYAT ÇOK PAHALI22 Haziran 2022

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN